Akademia Molekularna | Pokazy
15397
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15397,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
 

Pokazy

Podamy Ci trzy powody, dla których warto wybrać naszą firmę:
Doświadczenie

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą zajmującą się kuchnią molekularną. Przeprowadziliśmy setki pokazów, warsztatów, prezentacji, degustacji i cateringów na terenie całej Europy. Pracowaliśmy podczas imprez firmowych, rejsów, pikników, targów branżowych, pokazów mody, premier produktowych, koncertów itd. Zaproponuj nam rodzaj wydarzenia, a na pewno będziemy potrafili stworzyć ciekawą ofertę.

Kreatywność

Nie interesują Cię standardowe rozwiązania? Chcesz stworzyć dla swojego klienta coś nietypowego? Jesteś pod właściwym adresem, przygotujemy indywidualnie dopasowane do Twojego klienta menu w ciągu 24 godzin. Dobierzemy nazwy do branży, podczas wykonywania dań dobierzemy kolorystykę produktów zgodnie z logo klienta, a wszystko to według Twoich wskazówek. Wypróbuj nas!

Profesjonalizm

Staramy się, aby wykonywane przez nas eventy były wyjątkowe pod każdym względem, ale nie zapominamy również o podstawach. Dlatego też przede wszystkim serwujemy kuchnię na wysokim poziomie i gwarantujemy, że nasze potrawy będą smaczne, produkty świeże i dobrane inaczej do każdego menu. Nasze stanowisko będzie profesjonalnie przygotowane do Twojego wydarzenia, nasi szefowie kuchni będą elokwentni, prowadzący będzie znał odpowiedź na każde pytania, a cała ekipa będzie ubrana odpowiednio do rangi Twojego wydarzenia. Zadbamy o każdy detal.

cropped1
Kuchnia Molekularna

Nieustannie wzbudza ogromne emocje. To nowy trend w światowej gastronomii. Liczba sympatyków gotowych podjąć próbę opanowania tej nowej sztuki przyrządzania potraw, sukcesywnie wzrasta. Kuchnia molekularna stawia sobie za cel osiągnięcie idealnego, czystego i doskonałego smaku potraw, serwowanych w zaskakujących formach, jednakże przy użyciu wyłącznie świeżych i naturalnych składników.

 

Najkrótszą definicją kuchni molekularnej jest: „połączenie gastronomii z nauką”. Kuchnia molekularna jest też kuchnią bardzo zdrową. Użycie tłuszczu najczęściej nie przekracza 5%, więc zalicza się ją do kuchni dietetycznej. Gotowanie w ciekłym azocie, smażenie w wodzie, czy kawior z wody różanej to tylko niektóre z potraw kuchni molekularnej. Zapraszamy!

Pokazy kuchni molekularnej

Spektakularne widowisko, obejmujące takie pozycje jak gotowanie w ciekłym azocie, kawior z wody różanej, wędzenie na oczach gości, czy gotowanie w niskich temperaturach.
Wszystko przyrządzane jest od podstaw, uczestnicy pokazu mają możliwość degustacji wszystkich przygotowanych dań.

Bar molekularny

Nasz bar molekularny to niezapomniane widowisko, które obejmuje między innymi dymiące drinki, sorbety alkoholowe, drinki w postaci kapsułek, czy żelek, czy wędzone shoty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Wszystkie drinki przygotowywane są od podstaw, uczestnicy pokazu mają możliwość degustacji każdego z nich.

9

lat istnienia firmy

450

zadowolonych klientów

4999

najtańszy pokaz

100

procent zaangażowania

Cennik

Ceny pokazów i baru rozpoczynają się już od 4 999 zł netto.

 

Więcej informacji

W przypadku mniejszych grup (do 100 osób) nasz pokaz możemy przygotować w dodatkowej formie mini-warsztatów, gdzie niektóre z przyrządzanych przez nas elementów goście mogą przygotowywać wraz z nami.
Podczas naszych pokazów możemy również zorganizować kilka ciekawych konkursów na przygotowanie najlepszej potrawy lub najlepszego drinka molekularnego.
Zapewniamy wszelkie produkty i specjalistyczny sprzęt, a program dostosowujemy do czasu pokazu.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, czy zmiany w programie. Możemy również przygotować dania w formie logotypów firmy lub w odpowiedniej kolorystyce.
Pokaz może trwać od 30 min do 1,5 h, w przypadku większego zakresu czasowego przyrządzamy zupełnie odrębną kalkulację.
Ceny pokazów są cenami minimalnymi, finalny koszt jest zależny od ilości uczestników pokazu oraz ilości dań przeznaczonych do ogólnej degustacji. Wszystkie kalkulacje przygotowujemy pod indywidualne oczekiwania klienta.

Nasze prezentacje możemy przeprowadzać w kilku językach:

  • polskim
  • holenderskim
  • francuskim
  • niemieckim
  • angielskim

 

Kontakt

Wszelkich szczegółów na temat pokazów udzieli:
Piotr Konkolewski
eventy@akademiamolekularna.pl
+48 616 250 788

cropped2

Zaufali nam